Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 квітня, 03:08:47

Обговорено державні заходи для вирішення проблем сільгоспвиробників

28.04.2016   08:41Агенцiя

Відбулася відеоконференція з питань участі держави та державних компаній у фінансуванні комплексу весняно-польових робіт у 2016 році.

У відеоконференції взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Хоботня та фахівці Департаменту.

Як зазначено під час заходу, на 2016 рік державним бюджетом України виділено 365,8 мільйона гривень на фінансову підтримку сільського господарства. Зокрема, держбюджетом виділено 300 мільйонів гривень на агропромисловий комплекс шляхом здешевлення кредитів, на підтримку тваринництва цього року передбачено 50 мільйонів гривень, а також для підтримки фермерських господарств виділено 15,8 мільйона гривень.

Крім того, Міністра цікавили форвардні закупівлі зерна – одна з програм державної підтримки сільського господарства, яку здійснюють Аграрний фонд і Державна продовольчо-зернова корпорація.

На відеоконференції було повідомлено, що загальний обсяг закупівель ПАТ «Аграрний фонд» має скласти 640 тисяч тонн зерна. За програмою закупівлі зерна майбутнього врожаю у цьому році ПАТ «ДПЗКУ» планує придбати 200 тисяч тонн пшениці, 200 тисяч тонн ячменю, 400 тисяч тонн кукурудзи та 45 тисяч тонн сої.

Щодо Чернігівської області, то в осінньо-весняний період вісім товаровиробників заключили з ПАТ «Аграрний фонд» договори поставки зерна врожаю 2016 року у кількості 13540 тонн, з яких 12540 тонн – пшениця, 1000 тонн – гречка.

За відповідними договорами ПАТ «Аграрний фонд» здійснив виплати авансованих платежів на суму 32,5 мільйона гривень.

Обсяги форвардних закупівель з ПАТ «ДПЗКУ» наразі уточнюються.

На завершення Тарас Кутовий висловив сподівання, що спільними зусиллями буде вироблено стратегічні вектори роботи, направлені на розвиток вітчизняного агросектору.

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини