Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 23:28:59

Зовнішня торгівля товарами в м.Чернігові в січні–лютому 2016 року. ДОВІДКА

25.04.2016   08:26Агенцiя

У січні–лютому 2016 р. підприємства та організації м.Чернігова здійснювали зовнішню торгівлю товарами з партнерами 64 країн світу.

Зовнішньоторговельний оборот товарами підприємств міста складав третину загального обороту області. При цьому експорт товарів становив 17 млн.дол. США, імпорт – 18 млн.дол. США. У порівнянні із січнем–лютим 2015р. обсяг експорту зменшився на 17%, імпорту збільшився – на 15%.

Значні експортні поставки здійснювалися до Росії, Польщі, Білорусі, Нідерландів, Туреччини та Литви, частка яких у загальному обсязі  експорту товарів із Чернігова становила 64%.

Основними статтями експорту були папір та картон, текстильні матеріали та текстильні вироби, електричні машини, зернові культури, насіння і плоди олійних рослин, деревина і вироби з неї, готові харчові продукти, на які припадало три чверті обсягу.

Вагома частка (81%) імпортованих товарів надходила з Білорусі, Російської Федерації, Китаю, Польщі, Ізраїлю та Німеччини.

В асортименті імпорту переважали полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, добрива, котли, машини, нитки синтетичні або штучні, недорогоцінні метали та вироби з них.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини