Епопея з платіжками за електроенергію триває. ВІДЕО
Вже другий місць поспіль енергопостачальник не виконує договірні зобов’язання в частині надання платіжних документів. Терпець чернігівців урвався.
![](/uploads/13971-m.jpg)
Городяни взяли міське управління електромереж в облогу, вимагають квитанції, аби сплатити за спожиту електрику. Гадаєте нонсенс? На жаль, реалії.
Вже другий місяць поспіль постачальник електроенергії не надсилає своїм абонентам квитанції на оплату наданих послуг. В результаті у чималої кількості споживачів, які не користуються послугами інтернет-банкінгу і не змогли додзвонитися до колл-центру підприємства, поступово накопичуються борги. Вихід із ситуації городяни знайшли швидко: стали особисто звертатися в центр обслуговування абонентів, де їм роздруковували квитанції. Але сьогодні і цієї можливості не стало.
Люди шоковані і не знають, що їм робити. А працівники центру обслуговування вивісили оголошення, що центр не працює через брак витратних матеріалів (паперу і тонеру для принтерів). Одна з жіночок спробувала отримати відповідь на запитання про квитанції, але залишилася ні з чим. Натомість під дверима абонвідділу зчинилася штовханина. Навіть поліцію викликали.
В обленерго кажуть, причина такої ситуації — внутрішній конфлікт між головою правління Володимиром Ткачем та фінансовим директором Русланом Стройним. Останній нібито не проплачує жодних рахунків, тож придбати підприємство не може нічого. А від так довелося закрити абонентський центр. Чи надовго? Невідомо. Залежить від того, коли з’явиться папір і тонер. Олександр Чернявський, заступник директора Чернігівських міських електромереж: «Со стороны финансового директора абсолютно никакой информации нету, когда эта ситуация разрешится. Обратной связи нет. Информации не дают. Остальные директора говорят, что все документы отданы ему, но с ними он также не контактирует. Не говорит о сроках, когда эта ситуация будет разрешена».
Те ж таки оголошення на дверях абонентського центру рекомендує з усіма запитаннями звертатися саме до фіндиректора. Ми теж спробували. Ще минулого тижня написали письмовий запит, щоправда, відповіді на нього так і не отримали. На мобільний же пан Стройний не відповідає. Але ми й далі намагатимемося отримати відповіді на свої запитання.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.