Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 02:42:39

Діяльність вантажного автотранспорту Чернігівської області у 2011 році. ДОВІДКА

09.04.2012   08:47

Про роботу автотранспорту у 2011 р. в органи державної статистики звітували 2747 юридичних осіб та їх відокремлені структурні підрозділи в області.

У цих господарствах налічувалися 22826 одиниць автотранспорту, з яких 2527 (11,1%) – орендовані.

За рік загальна кількість автотранспорту області скоротилася на 0,1%.

Вантажні автомобілі становили найбільшу частку (48,3%) у структурі транспортних засобів, пасажирські легкові – 23,7%, спеціальні – 19,5%. Решта – це пасажирські автобуси (8,5%).

У 2011 р. вантажний автотранспорт області перевіз 11,4 млн.т вантажів, у т.ч. 64,7 тис.т (0,6%) – у міжнародному сполученні. Вантажооборот виконано в обсязі 410,9 млн.ткм, у т.ч. в міжнародному сполученні 103,3 млн.ткм (25,1% загального обсягу).

У порівнянні з 2010 р. обсяг вантажних перевезень зріс на 6,7%, вантажообороту – на 23,7%. У міжнародному сполученні ці обсяги збільшилися, відповідно, в 1,8 та 1,7 раза.

Перевезення здійснювалися, в основному, для власних потреб підприємств, комерційні перевезення склали лише 5,6% загального обсягу.
Упродовж року дещо покращилися техніко-експлуатаційні показники роботи вантажного автотранспорту. Коефіцієнт використання пробігу зріс на 2,2 в.п. Середня відстань перевезення однієї тонни вантажу збільшилася на 15,8%.

Вантажні автомобілі працювали переважно на дизельному паливі та бензині. Ними використано 77,5% загальної кількості дизпалива, витраченого автотранспортом області, та 44,0% бензину.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини