У січні–березні 2016р. на Чернігівщині було працевлаштовано 3,5 тис. осіб
За даними державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних області в березні 2016р. зменшилася на 10% та на кінець місяця становила 14,8 тис. осіб.
Допомогу з безробіття отримувало 82% осіб, які мали статус безробітного.
Із загальної кількості безробітних більше половини становили жінки, 38% були у віці до 35 років.
За сприяння державної служби зайнятості в січні–березні 2016р. було працевлаштовано 3,5 тис. осіб, або 16% громадян, які мали статус безробітного в цьому періоді.
Середній розмір допомоги з безробіття складав 1479 грн., що на 7% перевищував законодавчо визначений розмір мінімальної заробітної плати (1378 грн.).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.