Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:57:05

Діяльність підприємств сфери нефінансових послуг у 2011 році. ДОВІДКА

07.04.2012   17:16

За даними державного статистичного спостереження кожне п’яте підприємство сфери нефінансових послуг області надавало послуги у сфері освіти, кожне дев’яте здійснювало операції з нерухомим майном, кожне десяте надавало транспортні послуги, кожне одинадцяте діяло у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг, кожне шістнадцяте – у сфері охорони здоров’я людини, кожне сімнадцяте – у сфері інжинірингу, геології та геодезії.

Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за 2011 р. становив 2864,1 млн.грн. (проти 2533,2 млн.грн. за 2010 р.).

Майже кожна третя гривня отримана від реалізації послуг підприємствами м.Чернігова. Значним був також внесок підприємств міст Ніжин та Прилуки.

У структурі обсягу реалізованих послуг близько половини (44,7%) складали послуги пошти та зв’язку.

У середньому за 2011 р. одним мешканцем області було спожито послуг на суму 2619 грн. Найбільш доступними вони були жителям обласного центра (3816 грн.), міст Ніжин (2485 грн.) і Прилуки (1748 грн.), Щорського (1546 грн.), Бобровицького (1338 грн.), Прилуцького (1275 грн.) і Сосницького (1149 грн.) районів. У той же час у дев’яти районах області цей показник не досяг 500 грн.

Мінімальним він був у Ніжинському та Носівському районах, кожному жителю яких у середньому надано послуг лише на 267 та 280 грн. відповідно.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.