Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 02:45:47

До державного бюджету чернігівськими платниками спрямовано 188,7 млн. грн.

09.04.2016   12:43Агенцiя

Як повідомила начальник відділу моніторингу доходів та обліково - звітних систем ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Марія Милейко, за перший квартал 2016 року до державного бюджету чернігівськими платниками спрямовано 188,7 млн. грн., що на 54,6 млн. грн., або на 40,7 відсотки більше аналогічного періоду минулого року.

Найбільшу питому вагу (95,1 відс., або 179,6 млн. грн.) в загальній сумі надходжень до державного бюджету займають 4 бюджетоформуючі податки, а саме: податок на додану вартість - 76,9 млн. грн., податок на доходи фізичних осіб - 49,8 млн. грн., військовий збір - 16,7 млн. грн., податок на прибуток - 36,2 млн. гривень.

За перший квартал поточного року місцевий бюджет отримав 227,1 млн. грн., приріст до рівня минулого року склав 81,5 млн. грн., або 156 відсотків.

За словами керівника підрозділу, найбільша питома вага надходжень до місцевого бюджету (94,5 відс., або 214,5 млн. грн.) припадає на 4 бюджетоформуючі податки: податок на доходи фізичних осіб - 122,8 млн грн, податок на майно - 39,5 млн. грн., єдиний податок - 32,2 млн. грн., акцизний податок - 20,0 млн. гривень.

Марія Милейко запевнила, що податківці зацікавлені у стабільній платоспроможності суб’єктів господарювання, адже своєчасна і у повному обсязі сплата податків - це не тільки  конституційний обов’язок, а і поштовх до економічного і соціального розвитку рідного краю.

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.