Леонід Сахневич: Альтернативи відмові від газу в області немає
Тому органам виконавчої влади та місцевого самоврядування слід винаходити шляхи співпраці з теплопостачальними організаціями, щоб і у закладах соціальної сфери тепло було, і тягар оплати за їх обігрів був для бюджету не надто обтяжливим.
На робочій нараді з питань реалізації інвестиційних проектів з переведення котелень бюджетних установ Ріпкинського району на альтернативні види палива, яку провів сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, йшлося про врегулювання юридичних колізій навколо котельні, що має опалювати школу та ПТУ у селищі Замглай.
Зараз котельня, де встановлено два котли, що працюють на дровах, функціонує в режимі пуско-налагоджувальних робіт. Щоб повністю ввести її в експлуатацію, потрібно вирішити низку питань, у яких відділ освіти Ріпкинської РДА та ТОВ «Укртепло Чернігів» вже досить тривалий час не можуть дійти згоди. Наприклад, щодо форми використання земельної ділянки, на якій розташовано котельню, чи вартості послуг теплопостачальників.
— Альтернативи відмові від газу на сьогодні немає, — наголосив Леонід Сахневич. Тому необхідно виносити питання про виділення земельної ділянки для модульної котельні на розгляд депутатів районної ради, а про адекватну ціну на тепло для навчальних закладів вести перемовини, зважаючи на реалії нового опалювального сезону.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України