Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 17:05:33

Жінки переїжджають частіше за чоловіків

02.04.2016   11:54Агенцiя

За даними Головного управління статистики у Чернігівській області, минулого року частка жінок, які змінювали місце проживання, була традиційно більшою за частку чоловіків — 57% проти 43%.

В цілому ж минулого року виїжджали-в’їжджали до області 32,9 тисячі осіб, що на 19% більше, ніж у 2014 році.

У структурі міграційних потоків переважають внутрішньорегіональні переміщення: постійне місце проживання в межах Чернігівщини змінили майже 10 тисяч осіб.

Кількість прибулих в область з інших держав була більшою за кількість вибулих за межі України на 155 осіб.

Найбільше мігрантів, які зареєстрували своє місце проживання на Чернігівщині, було з Російської Федерації, Грузії, Білорусі, Азербайджану. Найчастіше від’їжджали до Російської Федерації, Ізраїлю, Білорусі, Німеччини, Сполучених Штатів Америки.

Міграційний приріст зафіксовано в містах Чернігові та Новгороді-Сіверському, Бахмацькому, Бобровицькому, Корюківському, Куликівському, Ніжинському, Прилуцькому, Срібнянському та Чернігівському районах.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини