Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 17:04:26

Надходження від сплати єдиного внеску склали 345,6 млн. грн.

17.03.2016   07:10Агенцiя

Від платників Чернігівщини за 2 місяці поточного року надійшло 345,6 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Від юридичних осіб надійшло 311,7 млн. грн., або 90,2 відсотки, з яких 152,0 млн. грн. -  від бюджетних установ.
 
Фізичними особами  сплачено 33,8 млн. грн. або 9,8 відсотків від загальної суми надходжень єдиного внеску.

При цьому, за порушення законодавства по нарахуванню та сплаті єдиного внеску, до адміністративної відповідальності притягнуто 49 посадових осіб на суму 22,0 тис. грн.,  та застосовано фінансових санкцій  в сумі 3,9 млн. грн.

Станом на 01 березня 2016 року заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становить 68,8 млн.грн.

Податковими  органами області  до виконавчої служби передано вимог про стягнення боргу з єдиного соціального внеску на суму 3,9 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини