Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 11:55:14

Чернігівські платники спрямували до бюджету майже 166 млн. грн. єдиного внеску

16.03.2016   11:08Агенцiя

Впродовж поточного року чернігівські платники сплатили до бюджету майже 166 млн грн єдиного внеску. Про це повідомила начальник відділу адміністрування єдиного внеску ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Галина Мушенок.

Керівник підрозділу нагадала, що з 01 січня 2016 року згідно із Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» єдиний внесок встановлено на рівні 22 % для всіх категорій платників єдиного внеску (крім інвалідів).

Суми єдиного внеску, сплачені страхувальниками м. Чернігова, зараховуються на позабюджетні рахунки, відкриті в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Чернігівській області на ім’я ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області.

«На сьогодні прийнято постанову КМУ від 18.02.2016 р. № 85 «Про внесення змін у додаток до постанови КМУ від 26 листопада 2014 р. № 675», якою передбачені пропорції розподілу між фондами  соціального страхування залежно від категорії платників. Відповідно до цієї постанови суми єдиного внеску, які надходять від роботодавців, фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які сплачують єдиний податок, від осіб,  які провадять незалежну професійну діяльність та від членів фермерського господарства, особистого селянського господарства, які уклали договори добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, розподіляються між Пенсійним фондом України та усіма фондами соціального страхування», - розповіла податківець.

Слід зазначити, що всі платники продовжують сплачувати єдиний внесок на ті рахунки, на які сплачували до 01.01.2016 року. Це стосується і фізичних осіб - підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і з якими було укладено договори добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини