Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:06:18

Чернігівські платники спрямували до бюджету майже 166 млн. грн. єдиного внеску

16.03.2016   11:08Агенцiя

Впродовж поточного року чернігівські платники сплатили до бюджету майже 166 млн грн єдиного внеску. Про це повідомила начальник відділу адміністрування єдиного внеску ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Галина Мушенок.

Керівник підрозділу нагадала, що з 01 січня 2016 року згідно із Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» єдиний внесок встановлено на рівні 22 % для всіх категорій платників єдиного внеску (крім інвалідів).

Суми єдиного внеску, сплачені страхувальниками м. Чернігова, зараховуються на позабюджетні рахунки, відкриті в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Чернігівській області на ім’я ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області.

«На сьогодні прийнято постанову КМУ від 18.02.2016 р. № 85 «Про внесення змін у додаток до постанови КМУ від 26 листопада 2014 р. № 675», якою передбачені пропорції розподілу між фондами  соціального страхування залежно від категорії платників. Відповідно до цієї постанови суми єдиного внеску, які надходять від роботодавців, фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які сплачують єдиний податок, від осіб,  які провадять незалежну професійну діяльність та від членів фермерського господарства, особистого селянського господарства, які уклали договори добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, розподіляються між Пенсійним фондом України та усіма фондами соціального страхування», - розповіла податківець.

Слід зазначити, що всі платники продовжують сплачувати єдиний внесок на ті рахунки, на які сплачували до 01.01.2016 року. Це стосується і фізичних осіб - підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і з якими було укладено договори добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.