Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 17:44:19

ДФС оперативно реагує на протиправні дії або бездіяльність працівників служби

11.03.2016   14:09Агенцiя

Про функціонування в ДФС України антикорупційного сервісу «Пульс» розповіла начальник відділу організації роботи Центру обслуговування платників та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Олена Нюнько.

Насамперед, цей сервіс розрахований на протидію корупції у відомстві, на ліквідацію перешкод, які заважають здійснювати підприємницьку діяльність та на усунення труднощів та непорозумінь у спілкуванні з посадовими особами.

На «гарячу» лінію «Пульс» можуть звертатися як представники суб’єктів господарювання, так і пересічні громадяни.

Сервіс працює за принципом call-back, тобто оператори не тільки приймуть звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Зателефонувавши за номером (044) 284-00-07 платнику необхідно назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (або посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, прізвище, ім’я та по батькові працівника, в роботі якого помічені протиправні або корупційні дії, суть проблеми. Результати розгляду анонімної інформації не повідомляються, але перевіряється.

«За 2015 рік на сервіс «Пульс» до ДПІ у м. Чернігові надійшло 9 інформаційних запитів відносно таких питань, як реєстрація податкових накладних, подання податкової звітності та проведення перевірок. Кожен запитувач вчасно отримав зворотний дзвінок від податківців з інформацією про вжиті заходи. В поточному році звернень від платників міста не надходило», - поінформувала податківець.

Нагадуємо: номер цілодобової телефонної лінії сервісу "Пульс": (044) 284-00-07.
Додатково інформуємо, що повідомити про можливі зловживання працівників податкової та митної служби можна за телефоном «Довіри» - (0462) 668-522, який працює у відділі власної безпеки при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області, або звернутися за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.