Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 07:22:48

Припаркувався в центрі Чернігова? Сплати через паркомат

03.04.2012   13:00

У Чернігові на центральних платних майданчиках для паркування вже встановлено три паркувальних автомати.

Про це повідомив директор комунального підприємства “Паркування та ринок” міської ради Дмитро Синенко.

“Ми майже одними з перших в Україні виконали вимоги законодавства щодо належного обладнання місць для паркування”, – зауважив він.

Паркомати працюватимуть на вулиці Комсомольській, по проспекту Миру біля магазину “Дитячий світ” та по проспекту Перемоги біля “Головпоштамту”. Планується також встановлення паркомату біля кінотеатру “Дружба”, де на сьогодні плата за паркування здійснюється шляхом видачі паркувального талону та фіскального чека.

Д. Синенко роз’яснив, що водії можуть сплачувати контролерові, купуючи паркувальний талон, що підтверджується фіскальним чеком або квитанцією, або ж через паркомат, який також видасть паркувальний талон та квитанцію про оплату. На сьогодні в Чернігові одна година паркування коштує 6 гривень. Крім того, водії матимуть змогу придбати місячний абонементний талон на право паркування автотранспорту.

Інформацію про способи оплати можна отримати безпосередньо у контролера КП “Паркування та ринок” або за телефоном (0462) 604-439.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.