Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 10:57:42

Заробітна плата в області. ДОВДКА

04.03.2016   07:34Агенцiя

Середньооблікова кількість штатних працівників Чернігівщини в січні 2016 р. склала 188 тис. осіб. На оплату їхньої праці було спрямовано 632 млн.грн.

Номінальна заробітна плата штатних працівників у середньому становила 3365 грн. (в Україні – 4362 грн.), що на 27% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

У січні 2016 р., як і впродовж минулого року, ціни зростали швидше, ніж номінальна заробітна плата, з урахуванням чого індекс реальної заробітної плати становив 86,3% проти січня 2015 р.

За рівнем оплати праці Чернігівська область випереджала Тернопільську (3008 грн.), Чернівецьку (3139 грн.), Херсонську (3249 грн.), Кіровоградську (3286 грн.), Житомирську (3297 грн.) та Волинську (3357 грн.).

Більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів (6520 грн.), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (5896 грн.), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (5046 грн.), сфери інформації та телекомунікацій (4944 грн.), фінансової та страхової діяльності (4777 грн.), постачання електроенергії, пару, газу та кондиційованого повітря (4722 грн.).

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників, зайнятих на підприємствах із виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин та устатковання.

Останні новини Чернігівщини

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.