Витрати населення області в ІІI кварталі 2015 року. ДОВІДКА
За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у IІI кварталі 2015 року сукупні витрати середньостатистичної сім’ї області збільшилися на третину, порівняно з відповідним періодом 2014 року, та складали 5249 грн за місяць.
Витрати кожного жителя області щомісячно в середньому становили 2734 грн, а середньостатистичного українця – 2339 грн.
Більше половини сукупних витрат (52%) домогосподарства Чернігівщини направляли на харчування (рік тому – 50%). В Україні частка таких витрат становила 54%, а найбільшою вона була у Волинській, Одеській та Рівненській областях – по 60% у кожній.
Витрати на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг чернігівців становили 35% сукупних видатків (торік – 33%). Найбільше таких витрат здійснили жителі м.Києва – 40%, Закарпаття та Полтавщини – по 39%.
Частка витрат домогосподарств Чернігівської області на оплату житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) становила 5% та разом з Івано-Франківською, Сумською та Чернівецькою областями була найменшою серед регіонів. Найбільшою вона була в м.Києві – 10%, а в середньому в Україні склала 7%.
Щомісячно домогосподарства області спрямовували на охорону здоров’я 8% сімейного бюджету, на купівлю одягу та взуття – 6%, на транспорт – 4%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 3%, на зв’язок, відпочинок і культуру – по 2%.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.