Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 04:55:44

На понад 37 відсотків зросли надходження до бюджетів від чернігівських платників податків

16.02.2016   08:14

За даними координаціно - моніторингового управління ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області за січень 2016 року бюджети усіх рівнів отримали від чернігівських платників податків понад 121,1 млн. грн., що майже на 33 млн. грн. перевищує рівень аналогічного періоду минулого року.

Як повідомила начальник управління Марія Милейко, у розрізі податків надходження до державного бюджету склали понад 61 млн. грн., що на 36,4 відс. або майже на 16,4 млн. гр.н більше минулорічних.

У розрізі податків надходження становлять: по податку на додану вартість – 35,6 млн. грн., по податку на доходи фізичних осіб (25 %) – понад 14 млн грн, по податку на прибуток – 1,4 млн. гривень. Бюджет української армії поповнився за рахунок надходжень військового збору на 4,6 млн. гривень.    

Місцевий бюджет отримав за січень поточного року 59,7 млн. грн., у тому числі: податку на доходи фізичних осіб – майже  34  млн. грн., податку на майно – 9,5  млн грн, єдиного податку - понад 8 млн. грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 7 млн. гривень.

Крім того, з січень 2016 р. чернігівці сплатили до казни майже 70 млн грн єдиного соціального внеску.

«Податківці зацікавлені у стабільній платоспроможності суб’єктів господарювання. Адже це економічна стабільність для кожного з нас. Своєчасна і у повному обсязі сплата податків – це не тільки  конституційний обов’язок, а і поштовх до економічного і соціального розвитку рідного краю», - зазначила керівник управління інспекції.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.