Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 22:59:34

На понад 37 відсотків зросли надходження до бюджетів від чернігівських платників податків

16.02.2016   08:14

За даними координаціно - моніторингового управління ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області за січень 2016 року бюджети усіх рівнів отримали від чернігівських платників податків понад 121,1 млн. грн., що майже на 33 млн. грн. перевищує рівень аналогічного періоду минулого року.

Як повідомила начальник управління Марія Милейко, у розрізі податків надходження до державного бюджету склали понад 61 млн. грн., що на 36,4 відс. або майже на 16,4 млн. гр.н більше минулорічних.

У розрізі податків надходження становлять: по податку на додану вартість – 35,6 млн. грн., по податку на доходи фізичних осіб (25 %) – понад 14 млн грн, по податку на прибуток – 1,4 млн. гривень. Бюджет української армії поповнився за рахунок надходжень військового збору на 4,6 млн. гривень.    

Місцевий бюджет отримав за січень поточного року 59,7 млн. грн., у тому числі: податку на доходи фізичних осіб – майже  34  млн. грн., податку на майно – 9,5  млн грн, єдиного податку - понад 8 млн. грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 7 млн. гривень.

Крім того, з січень 2016 р. чернігівці сплатили до казни майже 70 млн грн єдиного соціального внеску.

«Податківці зацікавлені у стабільній платоспроможності суб’єктів господарювання. Адже це економічна стабільність для кожного з нас. Своєчасна і у повному обсязі сплата податків – це не тільки  конституційний обов’язок, а і поштовх до економічного і соціального розвитку рідного краю», - зазначила керівник управління інспекції.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини