Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 04:34:07

Перші відвідувачі і перші схвальні відгуки

31.03.2012   13:26Агенцiя

У Ніжині відкрито перший на Чернігівщині центр обслуговування платників податків. Він створений з метою наближення якості надання послуг платникам податків до рівня світових стандартів.

Це вагома подія не лише для податкової служби, але й для усієї громади міста. Тож з нагоди відкриття центру до Ніжинської ОДПІ завітали заступник голови ДПС у Чернігівській області Віктор Акименко, Ніжинський міський голова Михайло Приходько, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пономаренко, заступник голови Ніжинської районної ради Ірина Грозенко, платники податків та засоби масової інформації.

Як зазначив заступник голови ДПС у Чернігівській області Віктор Акименко, центри з обслуговування платників податків створюються в рамках програми модернізації та реформування Державної податкової служби України і будуть відкриті в усіх дванадцяти податкових інспекціях області. Обслуговуючись у таких умовах, платники податків будуть відчувати себе комфортніше. Адже центр обладнаний необхідним сучасним обладнанням та засобами зв’язку. Відвідувачі матимуть можливість одразу одержати усі необхідні їм послуги.

Заступник голови ДПС у Чернігівській області Віктор Акименко та Ніжинський міський голова Михайло Приходько урочисто перерізали стрічку. Присутні на урочистостях запрошені до центру, а податківці одразу зайняли робочі місця.

Оглянувши центр, Ніжинський міський голова Михайло Приходько висловив сподівання, що відтепер платники податків змінять ставлення не лише до податкової служби, але й до своїх обов’язків щодо сплати податків, а це, в свою чергу, позначиться й на наповненні бюджету міста Ніжина. Умови обслуговування в центрі значно зекономлять час платників при спілкуванні з податковою службою, що надасть реальну можливість використати цей час на ведення бізнесу. Михайло Приходько також висловив сподівання, що такі вагомі кроки у зміцненні партнерських стосунків з платниками податків сприятимуть збільшенню інвестиційних проектів, які реалізовуватимуться у Ніжині.

Начальник Ніжинської ОДПІ Сергій Осадчий розповів про комплекс послуг, які платники податків одержуватимуть у центрі. У залі №1 надаватимуться адміністративні послуги, зокрема довідки та дозвільні документи, можна звірити нараховані та сплачені суми податків, одержати консультацію та ознайомитися з періодичними виданнями на податкову тематику. Тут обслуговуватимуть платників фахівці управління оподаткування юридичних та фізичних осіб, податкового контролю, погашення прострочених податкових зобов’язань та інших підрозділів податкової служби.

Відвідувачі зможуть отримати широкий спектр послуг щодо адміністрування та сплати податків і зборів, контрольно-перевірочної роботи, погашення податкового боргу, отримати практичну допомогу при заповненні податкової звітності тощо.

У залі № 2 проводиться приймання податкової звітності та вхідної кореспонденції. З метою запобігання черг працює 5 вікон для приймання звітності від юридичних та фізичних осіб.

На інформаційних стендах розміщена необхідна інформація: нормативна база, зразки довідок та заповнення податкової звітності, оголошення. Також встановлена скринька для побажань та пропозицій щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів ДПС.

Центр з обслуговування платників податків обладнано плазмовим монітором, на якому транслюються актуальна податкова інформація та відеоролики з податкової тематики соціального спрямування.
У день відкриття центру були й перші його відвідувачі. Вони одностайно висловлювали подяку за поліпшення умов для обслуговування.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ