Платниками Чернігівщини за січень поточного року сплачено 180,5 мільйонів гривень ЄСВ
У січні поточного року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Чернігівщини мобілізували до бюджету 180,5 млн. грн., що на 19,6 млн. грн. більше, доведеного індикативного показника.
Зокрема, надходження від юридичних осіб становлять 160,4 млн.грн., із них 69,2 млн. грн. сплачено бюджетними установами. Фізичними особами сплачено 20,1 млн. грн. або 11 відсотків від загальної суми надходжень єдиного внеску. Про це повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області.
Загалом у Чернігівській області на обліку перебуває 49,4 тисяч страхувальників - платників єдиного соціального внеску (у тому числі, 35 тисяч фізичних осіб-підприємців).
Останні новини Чернігівщини
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58
Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.
Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56
Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус