Про надання субсидій населенню міста Чернігів. ДОВІДКА
Упродовж 2015 р. за адресною безготівковою допомогою на утримання житла та оплату комунальних послуг, що призначається з метою забезпечення соціального захисту громадян, звернулася 91 тис. домогосподарств м.Чернігова.

Це майже втричі більше, ніж за 2014 р. Відділами субсидій було задоволено 93% звернень (за 2014р. – 94%). Серед домогосподарств області, які користувалися правом на отримання допомоги, частка родин обласного центру становила 36%.
У грудні субсидії отримувала 51 тис. родин. Середній розмір допомоги, призначеної одному домогосподарству, становив 849 грн. (у грудні 2014р. – 164 грн) і був нижчим середньообласного показника (890 грн.).
Із заявами про надання допомоги готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу за 2015 р. звернулися 18 домогосподарств. Усі звернення було задоволено. Сума призначених субсидій становила 26 тис.грн.
У середньому одному домогосподарству міста в грудні призначено допомогу в розмірі 1665 грн. (в області 1431 грн.).
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).