Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:42:42

Понад 2,5 тисячі мешканців області отримали кредит на енергозбереження

28.01.2016   15:08Агенцiя

Загальна сума кредитів, виданих населенню упродовж 2014-2015 років на впровадження заходів енергоефективності за ініціативою Уряду, майже сягнула 35 мільйонів гривень.

Урядова програма була започаткована у жовтні 2014 року з метою заохотити населення до економії енергоносіїв. За цією програмою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

Крім того, 27 січня поточного року на черговій сесії Чернігівської обласної ради схвалено Програму стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2016-2017 роки.

На виконання цієї Програми заплановано витрачати з обласного бюджету по 1 мільйону щороку. Передбачається, що ці кошти підуть на відшкодування позичальникам ще 10% річних у національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження за урядовою програмою.

Реалізація наміченого дозволить не тільки заощадити традиційні види палива (природни газ, вугілля), які використовуються для виробництва теплової енергії, а й перейти до заходів, що забезпечать розвиток споріднених виробництв.

Обласна рада рекомендувала на місцях також розробити відповідні програми стимулювання населення.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини