Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 01:53:12

Більша половина котелень бюджетних установ працює на твердому паливі

21.01.2016   17:54Агенцiя

Належне проведення опалювального періоду є одним з пріоритетних завдань облдержадміністрації. Тож удосконалення механізму обігріву бюджетних установ завжди на часі.

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич на робочій нараді з представниками районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування наголосив на необхідності дотримання лімітів з використання газу та пошуку можливостей переходу чи збільшення обсягів використання альтернативних видів палива.

Особлива увага була зосереджена на закупівлі торфу, зокрема у місцевих виробників.

Говорили і про прозорість систем закупівлі вугілля.

Варто зазначити, загалом на Чернігівщині діє 707 котелень бюджетних установ, 302 з них використовують природний газ, а 405 — на твердому паливі.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.