Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 09:52:47

Більш ніж 2,8 млрд. грн. платежів надійшло від чернігівських платників за 2015 рік

05.01.2016   15:37

За даними координаціно - моніторингового управління ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області за 2015 рік бюджети усіх рівнів отримали від чернігівських платників податків 2805,6 млн грн, що на 456,6 млн грн перевищує рівень надходжень 2014 року.

Начальник управління Марія Милейко відзначила, що  у розрізі податків надходження до державного бюджету склали понад 693 млн грн, що на 239,4 млн грн. більше надходжень 2014 року. У розрізі податків надходження становлять: по податку на додану вартість – 362 млн грн, по податку на прибуток – 64,8 млн грн, рентній платі - понад 8 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 164,1 млн гривень.

Чернігівські платники податків розуміють, що укріплення державних кордонів, збереження цілісності держави та зміцнення національної безпеки є першочерговими завданнями для країни. Для зміцнення обороноздатності держави, на матеріально - технічне забезпечення та технічне оснащення української армії платниками міста сплачено 61,2 млн грн військового збору.    

Місцевий бюджет збагатився за 2015 рік  на  суму 690,7 млн грн, у тому числі: податку на доходи фізичних осіб – понад 392 млн грн, податку на майно – майже 106 млн грн, єдиного податку - 83,7 млн грн, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – майже 72 млн грн, екологічного податку – понад 10,5 млн гривень.

Крім того, за минулий рік чернігівці сплатили до казни понад 1,4 млрд грн єдиного соціального внеску. При цьому темп росту у порівнянні з 2014 роком склав 10,7 відс., а надходження збільшилися на 137,8 млн гривень. Марія Милейко відмітила, що такі вагомі показники у сплаті єдиного внеску надали можливість державі забезпечити своєчасні виплати необхідних соціальних гарантій громадянам.

Показники роботи ДПІ у м. Чернігові - це не просто статистика. Адже  завдяки своєчасній і у повному обсязі сплаті платниками податків до бюджету забезпечується у першу чергу добробут пенсіонерів та інвалідів, учителів та лікарів, вчених та військових – всіх, перед ким держава має зобов’язання.

Останні новини Чернігівщини

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

Групі осіб із Чернігівщини інкримінується опір працівникам поліції

Групі осіб із Чернігівщини інкримінується опір працівникам поліції 09:27

У Чернігові патрульні зупинили водія мотоцикла з ознаками наркотичного сп’яніння. На «допомогу» зловмиснику приїхали його спільники, які почали перешкоджати поліцейським та погрожувати зброєю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини