Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 04:08:03

Про транспортне забезпечення населення Чернігова

27.03.2012   16:13Агенцiя

Основним завданням управління транспорту та зв'язку міської ради є забезпечення населення міста якісними транспортними послугами з належним рівнем обслуговування. Про транспортне забезпечення населення м. Чернігова на 2012 рік інформував на засіданні виконкому начальник управління Володимир Воронін.

У м. Чернігові, за його повідомленням, існує міська маршрутна мережа загального користування, що складається з 9 тролейбусних маршрутів загальною довжиною 104,6 км і 46 автобусних - 364 км, вздовж яких визначено 457 зупинок. Серед яких: 171 – тролейбусні, 286 – автобусні, 182 зупинки обладнані павільйонами й навісами для очікування пасажирів.

Формування мережі проводилося з урахуванням безпересадочного сполучення промислових і спальних районів, місць масового скупчення пасажирів, а це - торгові центри, ринки, місця відпочинку, залізничний вокзал, навчальні заклади. Проте, сьогодні постало питання про необхідність перегляду маршрутної мережі, зауважив В. Воронін, особливо в частині заміни рухомого складу на маршрутах. 

За інформацією управління транспорту та зв'язку, у поточному році перевезення пасажирів здійснюватимуть відповідно до укладених договорів 15 перевізників: КП "ЧТУ", 9 автомобільних перевізників – юридичні особи, 6 автомобільних перевізників – фізичні особи. Щоденно для забезпечення транспортних перевезень передбачено надання 70 тролейбусів, 160 автобусів середньої та великої місткості, працюючих у звичайному режимі, та 215 автобусів малої місткості, працюючих у режимі маршрутного таксі. За винятком автобусів великої місткості, експлуатований рухомий склад не перевищує 7 років.

Основним соціальним пасажирським перевізником протягом багатьох років є комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління». Найбільша кількість автобусів надається підприємством ВАТ «Чернігівавтосервіс», а це 175 одиниць рухомого складу  на  24 маршрутах. Рух пасажирського транспорту у місті починається у 5.20 і закінчується у 24.00.

Особливу увагу члени виконкому приділили організації перевезень мешканців міста до дачних масивів впродовж весняно-літнього періоду поточного року та у святкові й поминальні дні: 22-23 квітня і 9 травня - до міських кладовищ.

Виконком доручив управлінню транспорту та зв’язку організувати з 24 квітня до 20 вересня 2012 року включно, щовівторка та щочетверга виконання графіка пільгових перевезень мешканців, а також переглянути розклад руху автобусів на весняно-літній період з урахуванням потреб населення та роботи підприємств міста й залізниці.

В. Воронін повідомив, що для здійснення дачних перевезень у весняно-літній період цього року буде організовано 10 маршрутів, на яких працюватимуть 39 автобусів, в тому числі 13 -  великої місткості.

З метою покращення надання транспортних послуг жителям міста  заплановано також провести обстеження доріг, якими здійснюється рух пасажирського транспорту загального користування та до 1 червня поточного року усунути виявлені недоліки. У першу чергу виконати необхідні ремонтно-будівельні роботи з нанесенням дорожньої розмітки та поновленням дорожніх знаків, привести у належний стан зупинки громадського транспорту. Також, спільно з чернігівською районною держадміністрацією вирішити питання щодо проведення ремонту доріг до дачних масивів.

Виконавчий комітет міської ради рекомендував перевізникам, автобуси яких працюють на міських маршрутах загального користування, здійснювати перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів за 50 % від вартості проїзду при наявності учнівського квитка, а перевезення пасажирів пільгових категорій здійснювати згідно з чинним законодавством України.

Міський голова Олександр Соколов звернув увагу всіх відповідних служб на необхідність підвищення рівня культури у сфері надання послуг транспортних перевезень населення міста.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини