Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 05:03:42

Завдяки легалізації найманих працівників до бюджету спрямовано більше 2 мільйонів гривень податків

21.12.2015   13:26Агенцiя

Працівники фіскальної служби проводять заходи, спрямовані на виявлення та профілактику використання роботодавцями неоформленої найманої праці.

Під час семінарів, надання консультацій та інших заходів роботодавцям роз’яснюється податкове законодавство, що регулює відносини на ринку праці.

Також при плануванні контрольно-перевірочних заходів особлива увага приділяється суб’єктам господарювання, які мають ризики використання неоформленої найманої праці. Приміром, аналізуються надані звіти, щоб з’ясувати чи відповідають обсяги робіт чисельності найнятих працівників, чи, можливо, бізнес потребує значно більше трудових ресурсів.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін, завдяки таким заходам протягом січня-листопада офіційно оформлені трудові відносини з 3364 найманими працівниками.

До державної реєстрації залучені 1022 особи. З початку року до бюджету додатково  спрямовано  більше 2 мільйонів гривень податків.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.