Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 10:41:25

Щодо відшкодування ПДВ платникам Чернігівщини

19.12.2015   08:50Агенцiя

Як повідомила начальник управління оподаткування юридичних осіб Ірина Буглак, протягом поточного року заявили до відшкодування податку на додану вартість 176 суб’єктів господарювання області, в т.ч. 114 експортерів, на суму 823 млн.грн.

Порівняно з минулим роком сума, заявлена до відшкодування, збільшилась.
   
З початку року ПДВ відшкодовано 161 суб’єкту господарювання на суму 597 млн.грн., в т.ч. 105 експортерам - на суму 503 млн.грн.
   
Залишок не відшкодованих сум становить 323 млн.грн. - 127 суб’єктам господарювання, в т.ч. 82 експортерам.    

Підтверджені суми ПДВ становлять 98 млн.грн., висновки по яких сформовані та передані у казначейську службу.
   
Враховуючи урядову політику – не допустити заборгованості на початок наступного року, Ірина Буглак висловила сподівання, що суми підтвердженого ПДВ будуть платникам відшкодовані.

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

11 лютого: цей день в Україні і світі

11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58

День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини