Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:22:16

За право відремонтувати дорогу Київ-Чернігів змагалися 8 компаній

16.12.2015   13:07Агенцiя

8 компаній з 5 країн світу висловили бажання відремонтувати 80 км автомобільної дороги загального користування державного значення. Серед претендентів на виконання ремонту ділянки км 18 730 - км 98 + 800 автомобільної дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі дорожні підприємства та їх об'єднання з Азербайджану, Італії, Китаю, Туреччини та України.

За умовами конкурсних торгів учасники мали змогу надати свої пропозиції щодо виконання робіт по одному або всім трьом запланованими в ході проекту контрактами.

Перший передбачає проведення капітального ремонту об'їзду міста Бровари; другий - ділянки між закінченням об'їзду р Бровари і кордоном Київської та Чернігівської областей, третій - ділянки, розташованої між межею Київської та Чернігівської областей і селом Кіпті.

У документах на тендер учасники мали оцінити вартість кожного контракту окремо, передбачити гарантії на виконувані роботи, а в разі подання пропозицій на 2, 3 контракту - знижки на виконання робіт.

Зараз всі документи передані на розгляд оціночного комітету, який проведе їх оцінку та зіставлення, а також визначить відповідність кожного учасника встановленим мінімальним кваліфікаційним критеріям. Результати розгляду продемонструють найбільш економічно вигідні пропозиції, які будуть передані на узгодження банків.

Переможця конкурсних торгів - виконавця робіт буде оголошено протягом наступних чотирьох місяців.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.