Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:07:48

Успішна співпраця "Чернігівводоканалу" зі Світовим банком відкрила можливості для нових проектів

11.12.2015   08:02

Віце-прем’єр-міністр України-Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко побував сьогодні з робочою поїздкою в Чернігові.

У ході візиту Віце-прем’єр-міністр ознайомився з роботою КП «Чернігівводоканал», зокрема, з ходом впровадження на підприємстві проекту Світового банку «Розвиток міської інфраструктури».

Названий проект реалізовується в Чернігові з 2009 року. За цей час реконструйовано 144 насосні станції, 3,56 км водопровідних та 1,55 км каналізаційних мереж, придбано 29 одиниць автотранспортної техніки. У результаті реконструкції та заходів енергоефективності на підприємстві на 40 % скоротилося споживання електроенергії, втрати води у мережах знизилися на 5,7 %. Загальна сума позики склала 22 мільйони 830 тисяч доларів США.

Віце-прем’єр-міністр України-Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко високо оцінив діяльність «Чернігівводоканалу» з упровадження проекту Світового банку.

«Успішна реалізація цього проекту практично відкрила шлях двом новим, які дадуть змогу залучити в Україну близько 450 мільйонів доларів США на реорганізацію системи водопостачання та ще понад 380 мільйонів на систему теплопостачання», – зазначив Геннадій Зубко.

Завдяки ефективній діяльності «Чернігівводоканалу» значно розширилися можливості впровадження передового європейського досвіду на українських підприємствах за кошти Світового банку.

Координатор сектору сталого розвитку Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Тамара Сулухія розповіла, що проект співпраці з «Чернігівводоканалом» став першим муніципальним проектом Світового банку в Україні. Його результати призвели до поліпшення якості послуг водопостачання та водовідведення у місті, зростання економічної та енергетичної ефективності роботи підприємства.

«Ми раді, що з-поміж інших міст Чернігів братиме участь і в реалізації наступних проектів. Зокрема, Світовий банк передбачає надання 34 мільйонів доларів на модернізацію системи теплопостачання», – повідомила Тамара Сулухія.

Оскільки ця інвестиційна програма буде спрямована на скорочення втрат при розподілі тепла та на підвищення ефективності системи теплопостачання, учасники робочої поїздки оглянули центральний тепловий пункт КЕП «Чернігівська ТЕЦ». Під час перебування в Чернігові Віце-прем’єр-міністра України супроводжували та консультували голова облдержадміністрації Валерій Куліч і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Останні новини Чернігівщини

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів 10:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що до бюджетів усіх рівнів у березні 2020 року платниками області сплачено 885,4 млн грн податків та зборів.

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів 09:50

Днями до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України додатково доставлені ПЛР-системи для діагностики коронавірусу.