Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 19:40:10

Успішна співпраця "Чернігівводоканалу" зі Світовим банком відкрила можливості для нових проектів

11.12.2015   08:02

Віце-прем’єр-міністр України-Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко побував сьогодні з робочою поїздкою в Чернігові.

У ході візиту Віце-прем’єр-міністр ознайомився з роботою КП «Чернігівводоканал», зокрема, з ходом впровадження на підприємстві проекту Світового банку «Розвиток міської інфраструктури».

Названий проект реалізовується в Чернігові з 2009 року. За цей час реконструйовано 144 насосні станції, 3,56 км водопровідних та 1,55 км каналізаційних мереж, придбано 29 одиниць автотранспортної техніки. У результаті реконструкції та заходів енергоефективності на підприємстві на 40 % скоротилося споживання електроенергії, втрати води у мережах знизилися на 5,7 %. Загальна сума позики склала 22 мільйони 830 тисяч доларів США.

Віце-прем’єр-міністр України-Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко високо оцінив діяльність «Чернігівводоканалу» з упровадження проекту Світового банку.

«Успішна реалізація цього проекту практично відкрила шлях двом новим, які дадуть змогу залучити в Україну близько 450 мільйонів доларів США на реорганізацію системи водопостачання та ще понад 380 мільйонів на систему теплопостачання», – зазначив Геннадій Зубко.

Завдяки ефективній діяльності «Чернігівводоканалу» значно розширилися можливості впровадження передового європейського досвіду на українських підприємствах за кошти Світового банку.

Координатор сектору сталого розвитку Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Тамара Сулухія розповіла, що проект співпраці з «Чернігівводоканалом» став першим муніципальним проектом Світового банку в Україні. Його результати призвели до поліпшення якості послуг водопостачання та водовідведення у місті, зростання економічної та енергетичної ефективності роботи підприємства.

«Ми раді, що з-поміж інших міст Чернігів братиме участь і в реалізації наступних проектів. Зокрема, Світовий банк передбачає надання 34 мільйонів доларів на модернізацію системи теплопостачання», – повідомила Тамара Сулухія.

Оскільки ця інвестиційна програма буде спрямована на скорочення втрат при розподілі тепла та на підвищення ефективності системи теплопостачання, учасники робочої поїздки оглянули центральний тепловий пункт КЕП «Чернігівська ТЕЦ». Під час перебування в Чернігові Віце-прем’єр-міністра України супроводжували та консультували голова облдержадміністрації Валерій Куліч і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини