Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 19:19:19

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

10.12.2015   08:07Агенцiя

За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в листопаді в області становив 102,3%, в Україні – 102,0%; з початку року в області – 144,5%, в Україні – 142,3%.

Суттєвим фактором, що вплинув на загальний показник інфляції в області в листопаді, було подорожчання продуктів харчування.

При цьому овочі зросли в ціні на 27,8%, крупа гречана, яйця, яблука та цукор – на 13,0–19,4%, молоко – на 9,4%, яловичина, риба та продукти з риби, птиця, сало, борошно, пшоно, масло та сири – на 1,7–4,5%.

Водночас рис став дешевшим на 6,8%, а олія, кондитерські вироби з борошна та свинина – на 1,0–2,1%.

На 18,3% зросли тарифи на опалення, на 11,2% подорожчав скраплений газ для побутових потреб.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини