Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 00:41:35

Фінінспектори Чернігівщини за одинадцять місяців 2015 року виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 27,6 млн гривень

09.12.2015   12:43Агенцiя

Протягом січня-листопада 2015 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 150 підприємств, установ та організацій, з яких на 88,7 % встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

Про це повідомляє Державна фінансова інспекція в Чернігівській області.

За  допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 182 посадові особи, до дисциплінарної та матеріальної – 46 осіб, звільнено із займаних посад 6 осіб.

За результатами контрольних заходів  виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 27,6 млн грн та забезпечено  усунення  на 14,0 млн гривень.

Завдяки вжитим заходам  до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ  та організацій надійшло 3,3 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових  витрат та недостач ресурсів в сумі  10,7  млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини