Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 23:48:47

Менеджерам Берадзе не дають забудувати 7 гектарів лісопарку

08.12.2015   15:36Агенцiя

Суд відмовився зобов’язати Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради надати ТОВ «Єврокон Полісся» містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки площею 7,45 га у рекреаційній зоні.

Про це свідчить постанова Київського апеляційного адміністративного суду від 27 листопада.

«Єврокон Полісся» з 2008 року орендував вказану ділянку по вул. Савчука. На ній було запланове будівництво житлового комплексу.

У липні 2015 року фірма звернулася до міськради із заявою про надання містобудівних умов і обмежень забудови ділянки. Проте отримала відмову, оскільки у грудні 2014-го Чернігівська міська рада запровадила до 1 січня 2016 року мораторій на забудову зони природних ландшафтів, обмеженої вулицями Савчука – Воїнів-Інтернаціоналістів – Берегова (парк 50 років ВЛКСМ – лісопарк Кордівка).

Суди відмовили фірмі у задоволення позову. Вони послалися, по-перше, на те, що законність прийняття мораторію міськрадою була підтверджена в судовому порядку. Оскаржувала мораторій фірма «Єврокон Полісся».

По-друге, з проекту землеустрою і містобудівного обґрунтування, розробленого Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» вбачається, що ділянка площею 7,45 га входить до ландшафтно-рекреаційної зони, на яку розповсюджується мораторій.

І по-третє, суд врахував, що строк дії договору оренди ділянки закінчився 16 вересня цього року. При цьому у вересні міськрада надіслала фірмі лист про неможливість продовження договору.

Засновниками київського ТОВ «Єврокон Полісся» є Олександр Розумовський і Олексій Розумовський. Директором фірми є Золтан Путнокі.

Зауважимо, що влітку цього року Путнокі у якості комерційного директора фірми «Набережний квартал» активно представляв проект по забудові згаданої ділянки площею 7,45 га.

Путнокі і Розумовські пов’язані з фірмами, співзасновниками яких є Заза Берадзе, родич колишнього першого заступника голови Державної фінансової інспекції України Георгія Берадзе (квітень-жовтень 2014). За часів Януковича Георгій Берадзе працював заступником голови ДУС Андрія Кравця.

Зокрема, Олександр Розумовський є директором компаній «Форест-3», «Медконсул Інтернейшанель», «Укртуртранс», де Заза Берадзе є співзасновником.

При цьому на вул. Катерини Білокур, 10/15 у Києві, де прописане «Єврокон Полісся», також зареєстровані фірми «Др.Рьодгер Кейтерінг Сервіс», співзасновником якої є Заза Берадзе, і «Емансіс Інтернешинел», засновником якої є Вісаріон Берадзе (Рига, Латвія).

Компанії з групи Берадзе вигравали крупні медичні тендери до 2014 року.

Наші гроші

До теми:

Обласний тубдиспансер закупився в "Лізоформ Медікал" на 150 тисяч

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.