Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 19:05:25

Житель області за місяць в середньому з'їдає на 776,9 гривень, а вдень - на 25,3 грн. СТАТИСТИКА

23.03.2012   13:51Агенцiя

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у IIІ кварталі 2011р. населення області витрачало на харчування більше половини своїх доходів (53,7%).

Щомісячно середньостатистична сім’я спрямовувала на продукти харчування 1818 грн. (включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства).

Найбільше грошей витрачалося на м’ясо та м’ясопродукти – 335 грн., на овочі, включаючи картоплю, – 266 грн., на хліб і хлібопродукти (хлібобулочні та макаронні вироби, борошно, крупи) – 255 грн., молоко, сир та яйця – 205 грн., олію та жири (сало, масло тощо) – 197 грн.

Середньомісячна вартість харчування одного жителя становила 776,9 грн., а добова вартість – 25,3 грн.

Однією особою в середньому за місяць спожито 19,5 кг молока й молокопродуктів (у перерахунку на молоко), 5,5 кг м’яса й м’ясопродуктів (у перерахунку на м’ясо), 23 яйця, 2,2 кг риби й рибопродуктів, 3,7 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 2,4 кг олії та інших рослинних жирів, 11,2 кг картоплі, 17,5 кг овочів і баштанних, 2,7 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 10,4 кг хліба та хлібних продуктів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини