Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 січня, 19:04:17

Капітальні інвестиції в області за 9 місяців 2015 року. ДОВІДКА

01.12.2015   08:05Агенцiя

За 9 місяців 2015 р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 1998 млн.грн. капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 46% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 31%, інженерні споруди – 7%.
   
Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій (79 загального обсягу). Частка коштів населення, використаних на будівництво житла склала 10%. За бюджетні кошти освоєно майже 6% всіх інвестицій.

Найбільше (38%) капітальних інвестицій вкладено в сільське, лісове та рибне господарства, 32% – у  промисловість, 19% – в будівництво. 
         
Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами обласного центру – 23%, м.Прилук – 18% загального обсягу. 
           
У розрахунку на одну особу населення області освоєно 1898 грн. капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно в м.Прилуках (6240 грн.), найменше – у Н.-Сіверському  районі (394 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Владислав Огіря - гравець ФК Десна

Владислав Огіря - гравець ФК Десна 11:47

Другим зимовим новачком Десни став центральний півзахисник Владислав Огіря. Вихованець луганського футболу вже приєднався до команди та готується до старту весняної частини сезону. Контракт з гравцем підписано на два роки.

На засіданні виконавчого комітету Прилуцької міськради

На засіданні виконавчого комітету Прилуцької міськради 11:40

19 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради, на розгляд якого вносилося 20 питань.

Відкриття виставки дитячих робіт

Відкриття виставки дитячих робіт 11:31

У художньому відділі музею імені І. Спаського у Ніжині відкрито виставку-конкурс робіт вихованців Ніжинської дитячої школи мистецтв.

Онкодиспансер отримав гуманітарну допомогу

Онкодиспансер отримав гуманітарну допомогу 11:10

Днями в онкодиспансері з’явилися новенькі ліжка, тумбочки, матраци, інвалідні коляски та крісла. Кількістю 173 одиниці. Такий щедрий для медичного закладу подарунок зробила Чернігівська християнська місія «Милосердя та духовне відродження» в особі її очільника Петра Бевза, який постійно опікується проблемами онкохворих.

Внаслідок лобового зіткнення автомобілів одна людина загинула, ще одна травмована

Внаслідок лобового зіткнення автомобілів одна людина загинула, ще одна травмована 11:04

У зв’язку з ускладненням погодних умов поліція закликає водіїв бути уважними на дорозі, адже за минулу добу в області сталося 3 дорожньо-транспортні пригоди, в яких одна особа загинула та 3 травмовані.