Яйця і цукор для школярів Прилук і Котовську на 15-30% дорожчі від ринку
Освітні установи за результатами тендерів уклали угоди на постачання продуктів харчування за цінами, суттєво вищих від ринкових. Відповідні дані опубліковано в “Віснику державних закупівель”.
Комунальне підприємство Прилуцької міськради Комбінат шкільного харчування “Шкільний” Чернігівської області 14 березня уклало угоду з ВАТ “Базис” на постачання яєць на суму 2111 тис грн. Вартість яєць склала 11,70 грн./дес. За даними НДІ “Украгропромпродуктивність”, середня ціна яєць в Чернігівській області складає 9,22 грн/ дес., що на 15% менше від ціни закупівлі.
Відділ освіти Котовського міськвиконкому Одеської області 8 березня уклало угоду з ПП “ТП “Садко” на постачання цукру на суму 187 тис грн. по 10,63 грн./кг. За даними НДІ “Украгропромпродуктивність”, середня ціна цукру в Одеській області становить 7,37 грн./кг, що більш ніж на 30% дешевше від тендерної ціни.
Останні новини Чернігівщини
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.