Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 16:48:37

Зовнішня торгівля товарами в м.Чернігові за січень–вересень 2015 року. ДОВІДКА

21.11.2015   10:00Агенцiя

У січні–вересні 2015 р. зовнішню торгівлю товарами підприємства м.Чернігова здійснювали з партнерами 94 країн світу.

У загальнообласних обсягах експорту частка міста становила  21%,   імпорту – 29%.
   
З початку року експортовано товарів  на  85 млн.дол. США, імпортовано – на 84 млн.дол. Проти січня–вересня 2014 р. обсяги як експорту, так і імпорту зменшилися на 28%.
   
Майже 40% експорту було зорієнтовано до країн Європейського Союзу, серед яких найбільші партнери: Польща, Литва, Нідерланди, Німеччина, Італія.
   
Вагомі обсяги товарів також відправлялися до Білорусі, Російської  Федерації, Туреччини, Ірану, Ісламської Республіки, Молдови, Єгипту, на які припадало 42%  експорту.
   
В асортименті поставок до країн світу понад третину займали текстильні матеріали та текстильні вироби, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, 29% – зернові культури, деревина та вироби з неї, недорогоцінні метали та вироби з них.
   
Переважаючу частку (72%)  імпорту  забезпечували Білорусь, Російська Федерація та Китай.

Основу товарного імпорту формували переважно полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, добрива, текстильні матеріали та текстильні вироби, мінеральні продукти, котли, машини.

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини