Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:11:09

До весняно-польових робіт служба зайнятості готує трактористів-машиністів

20.03.2012   12:19Агенцiя

Зима закінчилась, незабаром розпочнуться весняно-польові роботи, тому кваліфіковані робітники на селі неабияк потрібні. Чернігівська обласна служба зайнятості завжди тримає руку на пульсі подій, організовуючи для безробітних громадян курси цільового призначення під конкретне замовлення роботодавців.

Зважаючи на те, що з початком польових робіт професія тракториста-машиніста у сільській місцевості є найактуальнішою, спеціалісти центрів зайнятості пропонують безробітним підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва для роботи на новій техніці.

Чотири групи безробітних з Коропського, Куликівського, Ічнянського та Варвинського районів цього року вже оновили та поповнили свої знання. У березні за парти сядуть нові групи. За сприяння служби зайнятості кваліфікацію підвищуватимуть безробітні з Куликівщини, Бобровиччини та Коропщини. Загалом 90 осіб.

На таких курсах шукачі роботи ознайомлюються з новітніми технологіями в сільськогосподарському виробництві, вивчають нову техніку та особливості керування нею, управління, експлуатації та обслуговування її, основи охорони праці. Навчальний план складається з таких дисциплін: трактори, сільськогосподарські машини, комбайни, охорона праці.

- Ці курси є вкрай потрібними, оскільки з появою високотехнологічного обладнання та нових технологій виробництва відповідно змінюються і вимоги до професійних знань і вмінь шукачів роботи, - говорить начальник відділу організації профнавчання ОЦЗ Сергій Заровний. - Нині, щоб працювати у сільському господарстві, одного вміння керувати трактором, виготовленим ще за радянських часів, замало. Насамперед потрібно вміти управляти новітньою технікою. Наприклад, комбайнами "Джон Дір", "Фортріт", картоплесаджалками "Хасія", "Гримме DL 1500", розкидувачем мінеральних добрив "RAUCH", сівалками "Maxima", "Horsch", "MAXIDRILI" тощо. Курси з підвищення кваліфікації, які організовує служба зайнятості, допомагають селянам працевлаштуватись і завжди бути конкурентоспроможними на ринку праці, а роботодавцям - отримати працівників, які відповідають їх вимогам.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.