Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 01:12:14

Витрати населення області в ІII кварталі 2011 року

20.03.2012   10:56

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньостатистична сім'я області в IIІ кварталі 2011 р. витрачала 3377 грн. за місяць. Кожний житель щомісячно витрачав у середньому 1443 грн.

Більше половини коштів (53,7%) населення спрямовувало на харчування, близько третини (29,2%) - на непродовольчі товари та послуги.

Найбільше коштів витрачалося  на оплату житла, комунальних продуктів та послуг - 244,9 грн. (7,3% сукупних витрат).

Щомісячно направлялась на купівлю одягу та взуття - 150 грн. (4,4% сімейного бюджету), на транспорт - 1 23,8 грн. (3,7%).

Витрати на купівлю предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточне утримання житла становили 122,1 грн. (3,6%).

На купівлю товарів та отримання послуг з охорони здоров'я - 117,4 грн. (3,5%), на зв'язок - 60,4 грн. (1,8%).

На відпочинок і культуру в цей період населення витрачало 43,8 грн. за місяць (1,3% сімейного бюджету).

На неспоживчі витрати (допомогу родичам та іншим особам, купівлю акцій, нерухомості, витрати на будівництво, капітальний ремонт житла, вклади до банків тощо) домогосподарства спрямовували 14,4% усіх витрат.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини