Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 21:26:04

На Чернігівщині від продажу прав на землю отримали більше 14 мільйонів гривень

16.11.2015   10:28Агенцiя

У Чернігівській області з початку поточного року продали права власності та надали в оренду 117 земельних ділянок. У бюджети спрямували 14,3 млн гривень.

На земельних аукціонах землевпорядники здійснили продаж прав оренди на 54 земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Площа земель становить 1,7 тис. гектарів. В ході торгів вартість використання землі збільшилась до 1,1 млн. гривен.

На території області також продали та передали у користування 63 земельні ділянки площею 43,0 га несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Бюджети сумарно отримали 13,2 млн. гривень.

Землевпорядники Чернігівщини відзначають підвищення зацікавленості інвесторів у використанні земель регіону. У Головному управлінні Держгеокадастру області сформували перелік інвестиційно-привабливих наділів. Для ведення бізнесу можуть запропонувати 85 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Права оренди на землі площею близько 3,2 тис. га планують продати на земельних аукціонах.

З усього переліку земель землевпорядна служба планує до кінця року віддати у користування 22 земельні ділянки. Наділи розташовані у  Борзнянському, Варвинському, Ічнянському, Коропському, Сосницькому та Срібнянському районах Чернігівської області.


Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини