Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 16:18:05

Кількість підприємств-боржників стала меншою, проте сума боргу зросла

14.11.2015   11:53Агенцiя

Тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій стипендій та інших соціальних виплат розглянула стан погашення боргів перед працівниками підприємств області.

За інформацією заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерини Тимощенко, кількість підприємств-боржників в області скоротилася з 51 до 43. А от сума заборгованого, навпаки, протягом місяця зросла майже на мільйон і склала 24,9 мільйона гривень.

Найбільше заборгували працюючим жителям Чернігова, Ніжина, Прилук – у сумі це 94% загального боргу: близько 17 мільйонів у обласному центрі, 5 мільйонів у Ніжині та півтора мільйони – у Прилуках.

Існують борги із зарплати й у районах області: Бахмацькому, Чернігівському, Варвинському, Коропському та Борзнянському.

Найбільше завинили своїм працівникам ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» (3,8 млн. грн), ДП «Чернігівнафтогазгеологія» та його підрозділи у Ніжині та Прилуках (2,7 млн. грн), ПАТ «Чернігівбуд» (2,3 млн. грн).

Як позитив відзначалася відсутність заборгованості перед працівниками сільськогосподарських підприємств та бюджетних установ. Виняток – Вузлова лікарня станції Чернігів, де станом на 1 листопада сума боргу становила 179,3 тисячі гривень. Ситуація ускладнюється тим, що у міському бюджеті Чернігова кошти на утримання цієї установи не передбачені.

Комісія заслухала заступників міських голів Чернігова, Ніжина та Прилук, які з-поміж інших причин виникнення заборгованості назвали відсутність державного замовлення на продукцію підприємств-боржників та втрату значної частини ринку збуту.

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, який керував роботою комісії, підбиваючи підсумки засідання, зазначив, що треба вжити всіх можливих заходів для розрахунку з боргами, суворо дотримуватись графіків погашення заборгованості та не допускати її подальшого зростання.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.