Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:22:49

Департамент агропромислового розвитку запроваджує гарячу телефонну лінію. ВІДЕО

12.11.2015   08:07Агенцiя

Аграріям зараз як ніколи потрібні практичні консультації, методична підтримка, зрештою допомога в пошуку ринків збуту.

Допомагати сільгоспвиробникам, а не лише звітувати про їхню роботу – завдання департаменту. Консультації експертів, пошук ринків збуту, залучення інвестицій – керівник департаменту запевняє, аграріям не відмовляють у необхідній підтримці. До того ж, впроваджуються нові сервіси для виробників.

Близько сорока відсотків валової продукції області дає аграрна галузь – сільське господарство та харчова промисловість. Щоб у сьогоднішній непростій економічній ситуації ефективно вирішувати нагальні проблеми та розвиватися, виробникам потрібна підтримка. Директор департаменту агропромислового розвитку Сергій Хоботня наголошує: «Роботу намагаємося побудувати так, щоб максимально використати фахові знання співробітників для допомоги аграріям». Сергій Хоботня, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації: «Консультаційної, методичної, в тому числі і по ринках збуту. До нас приходять заявки, ми допомагаємо знайти покупцям виробників і таким чином є такою ланкою комунікаційною».

Щоб комунікація була ефективнішою, в департаменті запроваджують гарячу телефонну лінію. А ще проведуть опитування сільгоспвиробників: для того, щоб дізнатися про їхні проблеми та потреби, розішлють відповідні анкети. Виїжджатимуть експерти з консультаціями і до районів області.

Важливе питання – пошук інвестицій. Потенціал аграрної галузі значний, а це цікавить інвесторів. Сергій Хоботня: «Наше завдання – щоб ця зацікавленість дала економічний поштовх, бо сільське господарство – це бюджет, його наповнення, зарплати бюджетникам».

Сергій Хоботня наголошує, допомоги, в першу чергу, потребують малі і середні господарства. Тому завдання влади – зробити так, щоб ринки, в тому числі і зарубіжні, були доступні не лише великим агровиробникам.

 

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.