Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 16:10:49

Чернігівському підприємству присвоєно золото рейтингу в номінації "Будівництво житлових і нежитлових будівель"

04.11.2015   08:22Агенцiя

За результатами загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності підприємств України Комунальне підприємство «Центр державно-приватного партнерства» Чернігівської обласної ради посіло:

1-е місце у ТОП-50 (золото) за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за показником «Прибуток на акціонерний капітал»;

5-е місце у ТОП-55 (золото) за номінацією «Соціальний вклад підприємства (до бюджету, оплату праці)».

За досягнення високих результатів Комунальному підприємству «Центр державно-приватного партнерства» Чернігівської обласної ради присвоєно статус "Державне/комунальне підприємство року".

Вручення нагороди відбудеться 25 грудня на ХХІХ Офіційній міжнародній церемонії нагородження лідерів економіки України, за участю лідерів країн Союзу Національних бізнес-рейтингів.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.