Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 07:55:55

Об’єкти незавершеного будівництва області потребують охорони та утримання

30.10.2015   13:24

Питання забезпечення збереження об’єктів незавершеного будівництва високого ступеню готовності та подальшої їх добудови на Чернігівщині є пріоритетним для Управління капітального будівництва ОДА.

Саме з цього приводу керівництвом Управління 28 жовтня проведено виїзну робочу нараду в Носівському районі.

В заході взяли участь начальник Управління капітального будівництва ОДА Людмила Шкуріна, її заступник Сергій Нітченко, голова Носівської РДА О. Коршок та її перший заступник М. Бузина, голова Носівської районної ради А. Красносільський та начальник відділу освіти Носівської РДА Н. Баришовець.

Насамперед комісією здійснено обстеження об’єкту незавершеного будівництва  «Будівництво школи № 5 на 520 місць по вул.Вокзальна,115, м.Носівка», який уже залишився без охорони, що може призвести до подальшого розкрадання державного майна. Обстеження об’єкту проводилося за відсутності підрядної організації ТОВ «БК «Укрбудмонтаж», який не прибув на об’єкт, хоча був повідомлений у встановленому порядку.

За результатами комісійного огляду складено акт обстеження об’єкту та були прийняті відповідні рішення щодо забезпечення охорони об’єкту незавершеного будівництва. 

Турбуючись про подальшу добудову довгобуду, Управління планує проект «Будівництво школи № 5 на 520 місць по вул.Вокзальна,115, м.Носівка» включити до Переліку об’єктів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Слід зазначити, що Управлінням капітального будівництва ОДА наразі також ведеться робота з підготовки проекту обласної програми «Охорона та утримання об’єктів незавершеного будівництва високого ступеня готовності». Адже це питання дуже актуальне. Підрядні організації області постійно звертаються до Управління щодо вирішення питання охорони об’єктів незавершеного будівництва. Але фінансування даної програми, на жаль, не передбачено бюджетними програмами, тому процес розробки даної Програми гальмується. Вирішення даного питання неможливе на рівні Управління капітального будівництва ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині 07:54

Через повномасштабну війну в Україні чимало людей покинули рідні домівки і перебралися у порівняно безпечні населені пункти, подалі від постійних обстрілів. Перше, чого вони потребують – це житло і робота. Працевлаштуватись переселенцям допомагає служба зайнятості.

Дитячому будинку сімейного типу в Киїнці передані продуктові набори

Дитячому будинку сімейного типу в Киїнці передані продуктові набори 07:50

Представники Служби у справах дітей ОВА та Чернігівської РВА 4 липня відвідали у Киїнці дитячий будинок сімейного типу Анни Шатирко, в родині якої виховується десятеро дітей. Мета візиту — з'ясувати житлово-побутові умови проживання вихованців.

6 липня - цей день в Україні і світі

6 липня - цей день в Україні і світі 07:43

6 липня - Всесвітній день поцілунку, у Литві – День держави, День народження Далай-лами, у Казахстані – День столиці, День пам'яті Яна Гуса у Чехії. В Іспанії – Фестиваль Сен-Фермін у Памплоні.

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини