Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 03:50:45

Об’єкти незавершеного будівництва області потребують охорони та утримання

30.10.2015   13:24

Питання забезпечення збереження об’єктів незавершеного будівництва високого ступеню готовності та подальшої їх добудови на Чернігівщині є пріоритетним для Управління капітального будівництва ОДА.

Саме з цього приводу керівництвом Управління 28 жовтня проведено виїзну робочу нараду в Носівському районі.

В заході взяли участь начальник Управління капітального будівництва ОДА Людмила Шкуріна, її заступник Сергій Нітченко, голова Носівської РДА О. Коршок та її перший заступник М. Бузина, голова Носівської районної ради А. Красносільський та начальник відділу освіти Носівської РДА Н. Баришовець.

Насамперед комісією здійснено обстеження об’єкту незавершеного будівництва  «Будівництво школи № 5 на 520 місць по вул.Вокзальна,115, м.Носівка», який уже залишився без охорони, що може призвести до подальшого розкрадання державного майна. Обстеження об’єкту проводилося за відсутності підрядної організації ТОВ «БК «Укрбудмонтаж», який не прибув на об’єкт, хоча був повідомлений у встановленому порядку.

За результатами комісійного огляду складено акт обстеження об’єкту та були прийняті відповідні рішення щодо забезпечення охорони об’єкту незавершеного будівництва. 

Турбуючись про подальшу добудову довгобуду, Управління планує проект «Будівництво школи № 5 на 520 місць по вул.Вокзальна,115, м.Носівка» включити до Переліку об’єктів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Слід зазначити, що Управлінням капітального будівництва ОДА наразі також ведеться робота з підготовки проекту обласної програми «Охорона та утримання об’єктів незавершеного будівництва високого ступеня готовності». Адже це питання дуже актуальне. Підрядні організації області постійно звертаються до Управління щодо вирішення питання охорони об’єктів незавершеного будівництва. Але фінансування даної програми, на жаль, не передбачено бюджетними програмами, тому процес розробки даної Програми гальмується. Вирішення даного питання неможливе на рівні Управління капітального будівництва ОДА.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини