Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 20:46:51

Введення обмежень – Чернігівська область

16.03.2012   20:41Агенцiя

З метою збереження доріг під час весняного відтавання ґрунтів з 19 березня до 20 квітня 2012 р. обмежено рух:


1. Транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням понад 8 тонно-сил на автомобільних дорогах державного значення:
– Н-07 Київ – Суми – Юнаківка на ділянці км 151 – км 209 (від м. Прилуки до межі із Сумською областю);
– Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч, км 14 – км 211 на всій протяжності;
– Р-13 Чернігів – Городня – Сеньківка на всій протяжності;
– Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич” на ділянці км 10 – км 50 (від а/д М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзді до м. Славутич (на всій протяжності);
– Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП “Катеринівка” на всій протяжності в межах Чернігівської області;
– Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин на ділянці км 0 – км 66 та км 80 – км 155 до перехрестя з дорогою Н-07;
– Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – до а/д Н-07 з під’їздом до заповідника “Качанівка” на всій протяжності.
2. Вантажних транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням понад 6 тонно-сил на територіальних дорогах місцевого значення, крім під’їздів до Прилук, Ніжина, Борзни, Бахмача.
3. Вантажних транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 6 тонн і осьовим навантаженням понад 4 тонно-сил на інших дорогах місцевого значення.


Ці обмеження не стосуються:

– пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних лих або надзвичайних ситуацій, тракторів і інших с/г машин, задіяних на весняно-польових роботах в межах району;
– транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг, погодженими з Державтоінспекцією;
– транспорту із загальною фактичною масою до 12 тонн та осьовим навантаженням до 8 тс, задіяного для перевезення сільгосппродукції (живності, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин.

На мережі доріг загального користування встановлені відповідні дорожні знаки та інформаційні щити. Для контролю за рухом передбачено використання пересувного вагового комплексу.

http://www.ukravtodor.gov.ua/clients/ukrautodor.nsf/0/F812FB33D24521E1C22579C3003E7BF6

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини