У Чернігівській області автомобільний транспорт є пріоритетним
Щорічно в останню неділю жовтня відзначають своє професійне свято працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства.
У Чернігівській області автомобільний транспорт є пріоритетним на ринку як вантажних, так і пасажирських перевезень.
За січень–вересень 2015 р. в області перевезено понад 36 млн. осіб, при цьому близько половини – фізичними особами-підприємцями.
Вантажний автотранспорт за цей період доставив замовникам майже 749 тис.т вантажів, з них більше половини перевезено приватними перевізниками.
Робота галузі залежить від наявності та якості доріг. Довжина мережі автошляхів загального користування області на початок 2015 р. становила 7,7 тис.км, (у т.ч. 94% – з твердим покриттям), з яких 40% належать до доріг державного значення, 60% – місцевого.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.