На Чернігівщині за діяльність без ліцензії вилучено 12 тонн кольорового металобрухту
Про це повідомив перший заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Сергій Кузнецов
Він зазначив, що в ході проведення спільного рейду УПМ ДПС у Чернігівській області, прокуратури м. Чернігова та державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівського міського відділу УМВС України в області було встановлено, що мешканець Чернігова організував незаконний пункт прийому брухт кольорових металів. Як з’ясувалося, господарська діяльність “спритного” чернігівця проводилася без відповідної ліцензії.
І як результат, 12 тонн кольорового металобрухту орієнтовною вартістю 120 тисяч гривень та обладнання, яке використовувалося при його прийманні – орієнтовною вартістю 45 тис. грн., вилучені до прийняття остаточного рішення згідно з вимогами чинного законодавства.
На даний час вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст. 213 Кримінального кодексу України (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом).
Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськість ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.