Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:21:03

Триває перевірка бюджетних установ області щодо готовності до осінньо-зимового періоду

20.10.2015   10:42

Під час робочої поїздки до Носівського району перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич обговорив з представниками місцевого самоврядування, виконавчої влади та теплогенеруючих підприємств готовність до опалювального сезону.

У медичні установи району тепло постачається ще з минулого тижня. Щодо закладів освіти, то всі вони технічно готові та мають відповідні дозвільні документи, аби розпочати опалювальний сезон. Однак, щодо підключення деяких об’єктів ще ведуться перемовини з ПАТ «Чернігівгаз». Втім, найближчим часом і це питання буде вирішено.

Під час наради мова йшла і про будівництво загальноосвітньої школи №5. Підрядник уже оглянув об’єкт та до наступного тижня розпочне покрівельні роботи. Наразі обговорююється організація охорони об'єкта.

— Для нас сьогодні важливо консолідувати зусилля. І виконавча гілка влади, і місцева самоврядування повинні працювати з однією метою — створення комфортних умов для населення. Тож усі рішення мають бути взаємоузгодженими та виваженими, — наголосив Леонід Сахневич.

Також перший заступник голови ОДА відвідав сьогодні і смт Козелець, де також обговорив опалювання закладів освіти. І хоча є невелика заборгованість, втім у школах таки буде тепло.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.