Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 21:17:26

Міська рада 6 скликання внесла зміни до бюджету на 2015 рік

10.10.2015   09:05

На останній сесії Чернігівської міської ради 6 скликання, яка відбулась 7 жовтня депутати міської ради проголосували за виділення додаткових коштів на низку цільових Програм стратегічного розвитку міста.

Зокрема: Програму підтримки та розвитку комунальних підприємств м. Чернігова на 2015 рік, які обслуговують житловий фонд, що дозволить не підвищувати квартирну плату до кінця року, на Програму підтримки громадських організацій міста та ін.

Крім того, додаткові кошти з міського бюджету у розмірі 800 тис. грн. виділені медичним закладам міста на закупівлю овочів для лікарень, паливно-мастильних матеріалів, придбання тонометрів та статоскопів. Дитячій поліклініці № 2  на ремонт покрівлі  денного стаціонару – 1 млн. грн.

Цього року подовжено дачні перевезення на жовтень місяць, на що з міського бюджету виділено додатково 200 тис. грн.

Коментуючи затвердження депутатами змін і доповнень до міського бюджету, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров наголосив, що «вперше за останні роки виділено 4,6 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення технічним працівникам закладів освіти з міського бюджету, що не робилось багато років після того, як цю виплату відмінив Кабінет Міністрів України».

Також, у галузі освіти додатково виділено 4,3 млн. грн. на виплату щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам у розмірі до 50 % посадового окладу, 400 тис. грн. – для забезпечення виплати до 50 % посадового окладу працівникам закладів культури міста.

Віктор Бистров також нагадав, що на передостанній сесії виділено 30 млн. грн. на виплату індексації заробітної плати всім працівникам бюджетної сфери, які отримують зарплату з міського бюджету, а це 14 тис. людей.

Крім того, депутати проголосували за виділення додаткових коштів у розмірі 8 млн. грн. на ремонт доріг та тротуарів міста, 4 млн. грн. – на ремонт проїздів у житловій забудові міста.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.