Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 12:33:18

Міська рада 6 скликання внесла зміни до бюджету на 2015 рік

10.10.2015   09:05

На останній сесії Чернігівської міської ради 6 скликання, яка відбулась 7 жовтня депутати міської ради проголосували за виділення додаткових коштів на низку цільових Програм стратегічного розвитку міста.

Зокрема: Програму підтримки та розвитку комунальних підприємств м. Чернігова на 2015 рік, які обслуговують житловий фонд, що дозволить не підвищувати квартирну плату до кінця року, на Програму підтримки громадських організацій міста та ін.

Крім того, додаткові кошти з міського бюджету у розмірі 800 тис. грн. виділені медичним закладам міста на закупівлю овочів для лікарень, паливно-мастильних матеріалів, придбання тонометрів та статоскопів. Дитячій поліклініці № 2  на ремонт покрівлі  денного стаціонару – 1 млн. грн.

Цього року подовжено дачні перевезення на жовтень місяць, на що з міського бюджету виділено додатково 200 тис. грн.

Коментуючи затвердження депутатами змін і доповнень до міського бюджету, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров наголосив, що «вперше за останні роки виділено 4,6 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення технічним працівникам закладів освіти з міського бюджету, що не робилось багато років після того, як цю виплату відмінив Кабінет Міністрів України».

Також, у галузі освіти додатково виділено 4,3 млн. грн. на виплату щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам у розмірі до 50 % посадового окладу, 400 тис. грн. – для забезпечення виплати до 50 % посадового окладу працівникам закладів культури міста.

Віктор Бистров також нагадав, що на передостанній сесії виділено 30 млн. грн. на виплату індексації заробітної плати всім працівникам бюджетної сфери, які отримують зарплату з міського бюджету, а це 14 тис. людей.

Крім того, депутати проголосували за виділення додаткових коштів у розмірі 8 млн. грн. на ремонт доріг та тротуарів міста, 4 млн. грн. – на ремонт проїздів у житловій забудові міста.

Останні новини Чернігівщини

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів 09:47

Вертольоти і танки, бронетранспортери та ракети, мобільні радарні системи і радіостанції – це лише невеличкий перелік озброєння та військової техніки, які випробовують військові з Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, який вже більше п’яти років дислокується в Чернігові.

До Дня Збройних сил України представили книги із серії

До Дня Збройних сил України представили книги із серії "Історії українських воїнів" 09:34

Американець із позивним «Техас», який проміняв службу в морській піхоті США на український Донбас, німець, грузини, вірмени, азейбарджанці... Усі вони прийшли воювати за незалежність нашої держави пліч-о-пліч з українцями. Усі вони – герої серії видань серії «Історії українських воїнів», реалізованих журналом «Військо України».

Артистки філармонійного центру - для підопічних Замглайського психоневрологічного інтернату

Артистки філармонійного центру - для підопічних Замглайського психоневрологічного інтернату 09:23

Кілька років тому артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм взяли своєрідне “мистецьке” шефство над підопічними Замглайського психоневрологічного інтернату, що у Ріпкинському районі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 грудня до 8:00 6 грудня 2019 року.

"Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції". ВІДЕО 08:31

Прес-конференція "Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції" відблася 5 грудня в Прес-центрі «Чиста Політика».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини