Персональні таксі для Мельника вдвічі дорожче від таксі для чернігівців
Чернігівська облрада 6 березня за результатами тендеру уклала угоду з власним ККП "Облавтосервіс" на послуги з перевезення наземним транспортом в 2012 році вартістю 1,25 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".
Замовлено автомобілі представницького та бізнес-класу з водіями з неонормованим режимом роботи. Кількість та якість орендованих автомобілів не повідомляються.
Згідно з протоколом розкриття пропозицій, комунальне підприємство виграло тендер запропонувавши ціну за годину роботи 48 грн. та вартість одного кілометру 3,96 грн. з ПДВ. Єдиним конкурентом було ПАТ "Таксосервіс", у якого вартість кілометру була вищою на 20 копійок.
В Чернігові є служба таксі, яке пропонує послуги значно дешевше - простій оплачується з розрахунку 50 копійок за хвилину, або 30 грн./год. Кілометр коштує 2,00 грн., що майже вдвічі дешевше від проїзду в автомобілях ККП "Облавтосервіс".
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.