“Чексіл” освоює нові види продукції
Ринок України поступово відмовляється від натуральних вовняних тканин, і це змушує чернігівську камвольно-суконну компанію “Чексіл” освоювати виробництво продукції з іншої сировини. Про це повідомив директор підприємства Євген Супруненко
“Чексіл”
“Класичний, вовняний ватин, який ми випускаємо давно, вже зникає з ринку, оскільки його заміняють сучасні види технічних тканин – синтетичні і термоватини. В цю нішу ми теж ідемо, розробляючи колекцію термоватинів для утеплення будівель, автомобілів, трубопроводів, комунікацій. Будуть в ній і синтетичні види”, – розповів керівник.
Невластивим для камвольно-суконної компанії є й виробництво тканин із промислових конопель. Сировину “Чексіл” купує в одній із київських фірм, яка має ліцензію на вирощування цієї рослини. З її волокна у Чернігові вже виготовили партію скатертин і рушників, зовні схожих на льняні.
У найближчих планах підприємства – виробництво тканини для шахтарського одягу. Передбачається, що її внутрішня сторона буде з натуральної сировини – конопель, а зовнішня – з синтетики з гігієнічними властивостями. Зараз нова розробка проходить процеси узгодження і впровадження у виробництво. Чи є у такої тканини перспектива – покаже час, зазначає Євген Супруненко. Адже через відсутність в Україні ринку конопляної сировини ціна на неї досить висока.
Ще одним напрямком “нетрадиційній орієнтації” компанії може стати виробництво геотекстилю. Але це питання сьогодні перебуває ще в стадії вивчення.
“Ми дивимося в майбутнє через нові продукти. Тому що у нас є обладнання і можливість освоєння нових технологій”, – підкреслив директор.
Прес-служба ПрАТ КСК “Чексіл“
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.