Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 09:19:33

Дорога коштом сільради

02.10.2015   12:27

Мощенська сільська рада Городнянського району за власні кошти поклала 311 м добротного асфальту дороги в селі.

Ще донедавна центральною вулицею села проїхати було важко. Яма на ямі. Тепер дорогу,  зроблену в Мощенці за кошти сільської ради, сміливо можна вважати першою ластівкою майбутніх змін.

Торік на рахунку Мощенської сільської ради назбиралася чималенька сума. Як витратити її найдоцільніше, на благо всієї громади? Одностайним рішенням сесії сільської ради від  22 вересня 2014 року депутати вирішили зробити капітальний ремонт ділянки дороги по вулиці Леніна, яка була в найгіршому стані.  Замовили проектно­кошторисну документацію, отримали дозвіл. Загалом, дорога коштувала 326 тисяч 305 гривень.

Через півроку документи на 320 метрів асфальтової дороги  були готові. Залишалося тільки очікувати  сезону для дорожніх робіт. За роботу взялося Чернігівське шляхобудівельне управління № 14. Його працівники нещодавно добре трудилися в Городні, а тоді перейшли в Мощенку. Спочатку  два  дні готували  дорогу – обробляли її спеціальною сумішшю зі смоли, розрівнювали грейдером. Потім іще два дні покривали асфальтно­бетонною сумішшю.

Останнім часом усе подорожчало. Тонна асфальту стала дорожчою  на 190 гривень. Тож коштів вистачило  на 311 метрів замість 320. Зате залишалася якість.  Працівники Чернігівського автодору дають гарантію Мощенській дорозі на п’ять років. А як нею не їздитимуть лісовози – додайте ще кілька!

Залатати ямки на дорозі перед новим асфальтом допоміг інвестор. СТОВ «Мощенський» виділило на ці потреби 10 000 гривень.

Анастасія Немирова, ДЕСНЯНСЬКА ПРАВДА

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 3 березня по 8:00 4 березня 2021 року.

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня 08:13

Річка Стрижень як і більшість малих річок України в результаті гідротехнічного будівництва є водогосподарською системою (має каскад ставків). Стік води зарегульований за рахунок водопропускних та водопідпірних споруд. На території міста Чернігів налічується 4 з них.

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування 08:01

Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що вулицею Шевченка на зустріч потоку транспорту (вулиця з одностороннім рухом) їде автомобіль ЗАЗ Sens з фішкою таксі.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 07:50

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини