Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 14:53:52

Взаєморозуміння податкової служби і бізнесу

13.03.2012   12:56Агенцiя

Податковий кодекс України зміцнює основи державотворення. Його норми визначають взаємини у суспільстві, а отже впливають на модернізацію країни, систематизують економіку.

Ключовим завданням податкової служби залишається забезпечення ритмічного, стабільного і прогнозованого наповнення державного та місцевого бюджетів.
З початку року до Державного бюджету міськими податківцями зібрано 89,5 млн.грн., у т.ч. до загального фонду – 87,3 млн.грн. (виконання на 107,9 відс.). Додатково до встановлених завдань до загального фонду Державного бюджету надійшло 6,4 млн.грн., до місцевого бюджету – 11,0 млн.грн. Місцевий бюджет виконаний на 115,6 відс., надійшло 81,6 млн.грн. Податок на доходи фізичних осіб становить 72,6% цієї суми.
Забезпечено виконання по бюджетоформуючих платежах загального фонду Державного бюджету, у т.ч.:
- по податку на прибуток надійшло 27,5 млн.грн.,
- по податку на додану вартість забезпечено надходжень у сумі 52,7 млн.грн.,
- по збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ 4,0 млн.грн.

Одне з першочергових завдань податківців це налагодження взаєморозуміння податкової служби і бізнесу.  Індикатором успішності такої роботи вважається підвищення рівня добровільної сплати податків, максимальне виведення доходів з «тіні» у легальний сектор економіки, а також стабільне надходження платежів до бюджетів усіх рівнів. Адже запорукою ефективного розвитку держави є співпраця з платниками податків та громадськістю, підвищення податкової культури наших громадян.

Насамперед, це створення сервісного центру обслуговування платників податків. Ефект від такого заходу вбачається у зменшенні негативного впливу людського фактору при обслуговуванню платників податків, не створюються черги, а головне підвищується якість послуг.

То ж ми робитимемо все необхідне для того, щоб процедура сплати податків стала простою, зручною й не обтяжливою для платників податків, але і від них ми чекаємо відповідних дій щодо добровільної сплати податків.

Олександр Марухленко, в.о. першого заступника начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини